Formalni dogodki

Občni zbor 2022

JPG Logo PGD Krašnja 95 let

V A B I L O

V skladu z 20. in 21. členom Statuta PGD Krašnja in sklepom Upravnega odbora sklicujem

94. REDNI OBČNI ZBOR PGD KRAŠNJA

ki bo:

v petek, 18. marca 2022 ob 19.00 uri v dvorani gasilskega doma v Krašnji.

Vhod v dvorano je prek glavnega vhoda z zadnje –severne strani doma.

Dnevni red:

1. Pozdrav in otvoritev občnega zbora.
  2. Izvolitev delovnih organov občnega zbora. (delovnega predsedstva, zapisnikarja, dveh overovateljev in verifikacijske komisije).
  3. Poročila o delu društva za leto 2021: (predsednika, predstavnika operative, tajnika, blagajnika, predsednika komisije za mladino, predsednico komisije za članice, predsednika komisije za veterane, orodjarja, disciplinske komisije).
  4. Poročilo nadzornega odbora.
  5. Poročilo verifikacijske komisije o sklepčnosti Občnega zbora.
  6. Razprava na podana poročila in glasovanje o potrditvi le teh.
  7. Plan dela in finančni plan za leto 2022.
  8. Organizacija veselice 2022.
  9. Pozdrav delegatov in gostov.
  10. Podelitev priznanj in odlikovanj, ter sprejem novih članov in članic.

V skladu z 2. odstavkom 9. člena Statuta društva, je občni zbor sklepčen, če je prisotnih več kot polovica članov, ki imajo volilno pravico (dopolnjenih 15 let) in poravnano članarino za tekoče leto. Če občni zbor ni sklepčen, se zasedanje odloži za 30 minut, po poteku tega časa je občni zbor sklepčen, če se ugotovi, da so bili vabljeni vsi člani in je prisotnih najmanj tretjina članov.

Na občnem zboru boste člani lahko poravnali članarino za leto 2021 in 2022 (10 € za vsako leto), možen pa bo tudi podpis pristopne izjave, zato vabljeni tudi morebitni novi člani.

Dogodka se udeležite v gasilski uniformi ali delovni obleki, če je to mogoče.

Vljudno vabljeni!

Z gasilskim pozdravom »NA POMOČ!«

Predsednik PGD Krašnja

Gregor Rožič l.r.