Preventivne dejavnosti PGD KrašnjaUncategorized

PODPRITE NAŠE DRUŠTVO!

Spoštovani!

Letos nam aktualna situacija otežuje, da bi vam naše voščilo predali osebno, za kar nam je žal, saj je iskreno osebno voščilo in stisk roke prav v tem času tisto, kar marsikomu znova veliko pomeni.

Trudimo se, da bi kljub težjim razmeram aktivnost gasilstva v naših krajih živela še naprej, da bi zagotavljali varnost, ponujali izobraževanje in preživljanje aktivnega prostega časa vsem generacijam ter bili aktivni tudi drugje.

Hvala vam ker nas vsako leto podprete tudi finančno. Vsak prispevek nam pomeni veliko.

Vsa sredstva vedno porabimo preudarno in vestno!

Podprite naše društvo tudi letos in sicer

• s poljubnim nakazilom na naš TRR 0230-2001-7355-545 (položnica UPN),
  • ali pa z oddajo prispevka v za to namenjen nabiralnik pred gasilskim domom v nedeljo 29. 12. in 26. 12. med 9.00 in 12.00

V kolikor bi nas želeli podpreti brez lastnih stroškov, nam lahko donirate del vaše dohodnine (do 1%), ki bi sicer pristala v proračunu RS.

Donacijo lahko opravite prek storitve e-Davki  ali osebno ali po pošti pri pristojnem finančnem uradu prek obrazca.

Za vsak prispevek še enkrat HVALA!

MIRU IN VESELJA POLN BOŽIČ TER SREČE IN ZDRAVJA V NOVEM LETU!

GASILKE IN GASILCI PGD KRAŠNJA

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja